Про Здорово Їмо

Метою кампанії Здорово Їмо є підтримка впровадження та промоції рослинних продуктів та страв у виробників продуктів харчування, мереж роздрібної торгівлі та власників ресторанів.

Більшість людей, що відмовляються від споживання тваринних продуктів - це молоді люди віком від 18 до 29 років. У цій же віковій категорії більше людей, які повністю відмовляються від продуктів тваринного походження (веганство), порівняно зі старшим поколінням.
Серед тих, хто споживає тваринні продукти, більше 3 мільйонів українців свідомо зменшують кількість м'яса в своєму раціоні.

Світ змінюється, а разом з ним змінюються й наші харчові звички. Все більше людей в Україні та у всьому світі зменшують кількість споживання м'яса або вирішують перейти на рослинну дієту. Можливо це культурна революція, можливо, природна зміна речей. Точно можна сказати, що змінюється не лише наповнення наших холодильників, але й весь спосіб життя.

З метою підтримки власників гастрономічних закладів, виробників продуктів харчування та всіх осіб і установ, зацікавлених в реагуванні на потреби споживачів, що змінюються, група досвідчених експертів та експерток створила кампанію Здорово Їмо. Наша робота грунтується на базі маркетингових, соціальних дослідженнях і надійних знань з рослинної кухні та найновіших світових тенденціях. Ви можете нам довіряти!

Майбутнє - рослинне!

Участь у нашій безкоштовній кампанії допоможе вам здійснити мрії та очікування поціновувачів здорової кухні, кількість яких постійно зростає. Не вірите? Просто подивіться на Київ: з його розвиненою рослинною гастрономією з кожним місяцем з’являється все більше закладів з рослинними стравами.

У вас є ідея щодо співпраці? Напишіть нам: contact@zdorovojimo.com.ua

Підписка

Реєструйтеся сьогодні і Ви не пропустите жодної новини!